Bookmark and Shareהצטרף לעשרות אלפי מתמחים, שרכשו נסיון מעשי בעולם הגלובלי תוך כדי עבודה והתמחות בסין!

 

הודעה חשובה!

עד פברואר 2012 לא נותרו משרות התמחות פנויות עבור מועמדים מישראל. מי שמעוניין להתמחות בתקופה זה מתבקש לא לשלוח טפסים אלא להתעדכן דרך אתר האינטרנט שלנו, במידה ויפתחו תקנים חדשים.

 

 

מהי ההתמחות בסין
התמחות היא דבר מאוד מקובל בסין. במסגרת ההתמחות חברות גדולות קולטות עובד ל-3-12 חודשים של עבודה בתחום אותו למד או רכש בו ניסיון.

בדרך כלל המתמחה מתחיל בהתמחות מייד לאחר סיום תואר באוניברסיטה/מכללה, אך ניתן לערוך התמחות בעת הלימודים (בחופשת הקיץ), לפני הלימודים האקדמאיים ואפילו הרבה לאחריהם.

 

התמחות בסין היא חוויה מעצבת, בה תחשף לסביבה עסקית ולתרבות שונה לחלוטין מאלו המוכרות לך. עם זאת, חשוב להבין כי לא הכל מתמצה רק בהתמחות עצמה, כי אם בחוויה הכוללת של מחייה ועבודה במדינה זרה, תוך היחשפות מרבית למצבים שונים ורכישת מיומנויות מועילות לכל עבודה עתידית.

 

מה המתמחים עושים בעבודתם בסין ולאחר מכן...

המכון לידידות סין מציע תוכניות התמחות בחברות נבחרות בסין למתמחים מכל רחבי העולם: מארה"ב, מאירופה וממרכז אמריקה.
מטרת ההתמחות הינה להעניק למתמחה נסיון בעבודה בחברה גדולה, ולכן כל זמנו מוקדש לרכישת ידע ולימוד (ולא לעבודות ופעולות הניתנות לעובדים זוטרים).

 

שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות בישראל
 


מדוע חשוב להיעזר בשירותיו של המכון לידידות סין בכדי למצוא התמחות בסין?

בניגוד לישראל או למדינות מערביות רבות, אפשרויות ההתמחות למתמחים מערביים בסין מועטות יחסית, וההתמחויות הקיימות ניתנות לרוב לתלמידי אוניברסיטה מקומיים. על כן, מציאת התמחות בינלאומית מתאימה כרוכה בהרבה קשיים ותסכולים. המכון לידידות סין מטפל בכל תהליך מציאת ההתמחות המתאימה לך ולמטרותיך, ומספק את כל השירותים והתמיכה שתזדקק להם לאורך כל הדרך.
 

למי מיועדת ההתמחות בסין?
ההתמחות בסין מיועדת לכל מי שמבקש לרכוש יתרון תחרותי בשוק העבודה, לרכוש ניסיון בחברה בינלאומית בסין, ועימו היכרות עם השוק הסיני והבינלאומי.

 

מהו תהליך איתור ההתמחות

המכון לידידות סין דואג להשמה לכל מתמחה על בסיס אישי, תוך התבססות על תחומי העניין שלו ועל כישוריו.

תחילה תמלא טופס בקשה לאיתור התמחות ובו פרטים על השכלתך ונסיונך המקצועי, ותשלם 380 ש"ח עבור איתור ההתמחות המתאימה לך ביותר. אנו נחפש ונאתר עבורך התמחות בסין בתפקידים המתאימים לך ולדרישותיך, ורק אם ההתמחות שמצאנו עבורך מתאימה לך, תשלם את עלות ההשמה והטיפול בה.
עלות ההשמה הינה: 3,880 ש"ח להתמחות של 3-4 חודשים, ו-5,480 ש"ח להתמחות של 5-12 חודשים.

 

מידע נוסף על תהליך איתור ההתמחות

תוכניות ההתמחות השונות

 

תכנית סטודנטים ובוגרי אוניברסיטה
תכנית זו מיועדת לסטודנטים ולבוגרי אוניברסיטה המעוניינים לחיות ולעבוד בסין לתקופה העולה על שלושה חודשים. התכנית נועדה להסיר את כל המכשולים ואי הוודאויות הכרוכים במעבר לארץ זה ובמחיה בה. בנוסף להתמחות ולשירותים נוספים, המכון לידידות סין יכול לסייע בשיעורי שפה למשתתפים בתכנית.
לפרטים נוספים אודות תוכנית סטודנטים ובוגרי אוניברסיטה

תכנית MBA
תכנית ה-MBA מותאמת במיוחד לאנשים בעלי תואר שני במנהל עסקים (MBA), או כאלו הלומדים לקראת תואר כזה, והמעוניינים בניסיון עבודה בשוק הבינלאומי. ישנן שתי תכניות MBA: האחת מיועדת לסטודנטים לתואר שני המעוניינים בהתמחות במהלך חופשת הקיץ, והשנייה לאלו המעוניינים להישאר בסין לתקופה ארוכה יותר. בנוסף להתמחות ולשירותים נוספים, המכון לידידות סין יכול לסייע בשיעורי שפה למשתתפים בתכנית.
לפרטים נוספים אודות תוכנית בוגרי MBA

הגשת טופס בקשה להתמחות בסין

הורד מכאן טופס בקשה להתמחות בסין. לאחר מילויו אנא צרף אליו קורות-חיים באנגלית ותמונה צבעונית שלך, ושלח אותו אלינו לדוא"ל info@ysin.co.il

שים לב: קבלת טופס הבקשה שלך מהווה אישור כי כל המסמכים שהיה עליך להגיש הוגשו כראוי, ואין בה כדי לאשר את קבלתך לתוכנית ההתמחות.